Menu

Balony foliowe w kształcie liter – nie może ich zabraknąć na przyjęciu

1 marca 2019 - Porady ślubne
Balony foliowe w kształcie liter – nie może ich zabraknąć na przyjęciu

Od kilku sezonów balony foliowe litery to jeden z najczęściej i najchętniej kupowanych dekoracji na różnego rodzaju imprezy takie jak: urodziny, wesela, chrzciny, komunie, studniówki czy imprezy firmowe. Dzięki sporym rozmiarom, świetnie dekorują pomieszczenia, są zauważalne dla gości oraz tworzą wyjątkowy efekt na zdjęciach. Dlaczego nie może ich zabraknąć na imprezach? I w jakie balony warto zainwestować? Oto odpowiedź.

 

  1. Na każdą okoliczność

Balony foliowe litery świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Dzięki literom, z których można stworzyć dowolny napis – można uświetnić przyjęcie urodzinowe niespodziankę, baby shower, imprezę sylwestrową oraz wesele. Balony foliowe litery można kupić w sklepach prawie w każdym kolorze i wzorze, co sprawia, że przypiszemy je spokojnie do każdego wydarzenia. Przeznaczone są do napełniania powietrzem lub helem, dzięki czemu mogą trzymać się naprawdę długo.

Zobacz również: balony foliowe litery od Dekorak

  1. Wyjątkowa dekoracja

Wiele osób wykorzystuje takie balony foliowe litery do zdjęć. Są one doskonałym tłem do różnych ważnych życiowych wydarzeń, które chcemy uwiecznić na zdjęciach. Balony z pierwszymi literami małżonków mogą być idealne na sesje zdjęciowe, balony z imieniem dziecka – to doskonała propozycja na pierwszą noworodkową sesję.

 

Podsumowując, podane w opisie wyżej przykłady to tylko nie liczne z zastosowaniem tych wyjątkowych gadżetów. Balony foliowe litery są niewątpliwie w ostatnich latach bardzo modnym i stylowym dodatkiem, którego nie może zabraknąć na ważnych imprezach.