Menu

Bo w kuchni liczy się każdy centymetr

4 stycznia 2022 - Dom
Bo w kuchni liczy się każdy centymetr

To, że przestrzeń w kuchni jest niezwykle ważna nie trzeba mówić nikomu. Nawet najlepiej wyposażona kuchnia potrafi nie być tak wygodna i funkcjonalna jak być powinna. Dlatego też warto uporządkować wszystkie asortymenty kuchenne w celu uzyskania komfortowego miejsca do wykonywania wszystkich smacznych posiłków. W nieuporządkowanej kuchni jedna osoba już może mieć problem z gotowaniem, a w momencie kiedy znajdzie się w niej jeszcze ktoś inny to może się okazać, że gotowanie zamiast sprawiać przyjemność będzie denerwować. Jednak jest rozwiązanie tego problemu, które jest zarówno ciekawe jak i funkcjonalne.

 

Ułatwienie życia z koszami meblowymi cargo

Kosze meblowe cargo potrafią zrewolucjonizować przestrzeń kuchenną sprawiając, że jej funkcjonalność okaże się być dużo większa niż dotychczas. Omawiane kosze to dodatkowa przestrzeń dla różnego rodzaju akcesoriów – od naczyń, przez przyprawy aż po urządzenia kuchenne kończąc. Posiadają one nawet specjalne wgłębienia na talerze dzięki czemu nawet naczynia dużej rodziny zmieszczą się w dobrze ładownym koszu cargo. Jest on niezwykle funkcjonalny i uniwersalny. Jest tak poprzez fakt, iż dopasowuje się do praktycznie każdych mebli wypełniając wolne przestrzenie. Dodatkowo jest stworzony na szynach dzięki czemu łatwe wsuwanie i wysuwanie szuflady z zawartością jest na porządku dziennym.

Firma Furnica prezentuje się od lat dużym poziomem jakości nie zawodząc na rynku meblarskim. Kosze cargo zostały zaprojektowane również z myślą o długotrwałym funkcjonowaniu przez użyto stali nierdzewnej jako materiał podstawowy każdego kosza meblowego. W kuchni wysoki stopień wilgoci, zmieniające się temperatury mogą dać się we znaki wielu materiałom. Kosze cargo zbudowane z stali nierdzewnej przetrwają te trudne warunki prezentując się zawsze tak dobrze, że osoba postronna nie będzie mogła ocenić, czy kosze są nowe czy też używane.

Sprawdź: Kosze Cargo 20

Udogodnienia i montaż

Dodatkowym udogodnieniem na który warto zwrócić uwagę jest cichy domyk. Ogranicza on hałas jaki wywoływany jest w kuchni sprawiając, że poczucie ciszy i spokoju w domu zdecydowanie wzrasta. Nieprzyjemny dźwięk strzelających szafek znany jest nie od dziś, dlatego cichy domyk redukuje do minimum tą nieprzyjemność. Sam montaż mimo, że wydaje się być skomplikowany to w rzeczywistości jest to prosta sprawa – wystarczą wkręty do drewna oraz wkrętarko-wiertarka i trochę precyzji aby samemu zamontować szafkę i cieszyć się jej funkcjonalnością.