Menu

Brak Ci pomysłu na wakacje? Pojedź na jachty do Chorwacji

17 maja 2019 - Hobby
Brak Ci pomysłu na wakacje? Pojedź na jachty do Chorwacji

Wakacje to ten jeden czas w roku, który warto naprawdę dobrze zaplanować. Dobrze jest bowiem kończyć wakacje z poczuciem, że absolutnie każda złotówka została dobrze wydana. Jeżeli brak pomysłu na wakacje 2019 spędza sen z powiek, świetną alternatywą będzie wynajem jachtu lub katamaranu.

Czarter jachtów czyli wakacje w Chorwacji na wodzie

Chorwacja to jedna z ukochanych destynacji wakacyjnych Polaków. Czarter jachtów to kolejny pomysł na świetne wakacje w Chorwacji, szczególnie jeżeli dotychczas zwiedzało się ją w inny sposób. Wynajem jachtu to bowiem możliwość wpływania po cudownych wodach Adriatyku i odkrywania tamtejszych wysp. Czarter jachtów to okazja do poznania Chorwacji odrobinę lepiej – każdego dnia można płynąć do innego portu, eksplorować linię brzegową Chorwacji, ale też po prostu odpoczywać. Czarter jachtów w kilka osób, to też wcale nie tak duże koszty. Łódź zwykle wynajmuje się na tydzień, stanowi ona miejsca noclegowe dla wszystkich, nie trzeba zatem płacić dodatkowo za hotele. Zrzucając się w kilka osób, tygodniowe wakacje na łodzi można zawrzeć w nawet mniejszym budżecie niż wtedy, gdy nocuję się na lądzie.

Katamaran Chorwacja

Katamaran Chorwacja to często poszukiwana przez Polaków usługa – katamarany są bowiem stabilniejsze i prostsze w obsłudze niż jachty, dlatego też nowicjusze często decydują się właśnie na tą łódź. Katamaran Chorwacja to możliwość spędzenia wakacji pełnych emocji – na łodzi nigdy nie jest nudno, bo zawsze coś się dzieje. Jest też czas na relaks, na opalanie się czy pływanie w gorących wodach. Te wakacje mogą być zupełnie inne, wystarczy zdecydować się na czarter jachtów lub na wynajem katamaranu.

Katamaran Chorwacja – wsparcie kapitana

Nawet nowicjuszem mogą zdecydować się na wakacje na łodzi – czarter jachtów lub katamaranów to możliwość wynajęcia również załogi, a dokładnie skipera, który będzie dosłownie opiekował się łodzią oraz turystami. To dzięki temu czas spędzony na łodzi będzie po prostu prawdziwym relaksem i odpoczynkiem, pełnym przygód i wyzwań.