Menu

Ciekawe gadżety do dziecięcego pokoju (Basen z kulkami, namiot i hamak)

26 kwietnia 2018 - Dom
Ciekawe gadżety do dziecięcego pokoju (Basen z kulkami, namiot i hamak)

Pokój dziecięcy rozczula nawet najtwardszą osobę szczególnie gdy jego aranżacja jest dopieszczona w każdym calu. Młodzi rodzice bardzo dokładnie podchodzą do tej kwestii, ponieważ taki pokój służy nie tylko dziecku, ale również im podczas karmienia, przewijania czy pielęgnacji malucha. Niezaprzeczalnym trendem jest również ukazywanie w mediach społecznościowych życia młodych mam. W internecie powstają blogi parentingowe, co jest z powodzeniem wykorzystywane przez firmy, które przesyłają młodym mamom swoje produkty w celu ich promocji. Kreatywność producentów produktów dla dzieci jest nieograniczona, nie zmienia to jednak faktu, że wiele ciekawych gadżetów jest bardzo przydatnych, a ponadto wspierają one rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Basen z kulkami w twoim domu

Tego typu atrakcje są popularne w parkach rozrywki czy w salach zabaw dla najmłodszych, jak również w przedszkolach. Nieczęsto takie elementy pojawiały się w domach prywatnych. Obecnie firmy tworzą takie produkty w niedużej formie, które są idealne do pokoju dziecięcego. Takie baseny mają niewielkie wymiary, są wykonane z przyjemnego w dotyku materiału i wypełnione kolorowymi kulkami, w których zabawa może trwać w najlepsze przez długi czas. Ponadto jest to też modny gadżet o ciekawych wzorach, który ładnie wygląda i z całą pewnością nie zaburzy ładnie zaaranżowanego pokoju dziecięcego.

Tipi-namiot dla maluszka

Każdy chyba pamięta ze swojego dzieciństwa zabawy, podczas których robiło się domki i twierdze z wszystkiego, co było akurat pod ręką. W grę wchodziły koce, poduszki, krzesła a nawet stół. Obecnie można zabezpieczyć swoje meble i przedmioty przed takimi zabawami, natomiast zakupić coś, co lepiej sprawdzi się podczas zabawy dziecka. Tipi to specjalnie zaprojektowany namiot, o modnym designie, który można postawić w domu oraz na zewnątrz. Zabawa w namiocie  sprawi, że dziecko zajmie się sobą przez długi czas. Ponadto wygląd namiotu jest dopracowany pod każdym względem i będzie to również  ładna dekoracja dziecięcego pokoju.