Menu

Dana Bull – ekspertka od nieruchomości

2 lutego 2020 - Nieruchomości
Dana Bull – ekspertka od nieruchomości

Dana Bull to jedna z najbardziej niesamowitych postaci w świecie biznesu. Mimo swojego bardzo młodego wieku udało jej się zarobić olbrzymie pieniądze na nieruchomościach, czego dziś mogą jej wszyscy pozazdrościć. Na inwestowanie w nieruchomości zdecydowała się już z wieku dwudziestu dwóch lat. To właśnie wtedy zainwestowała w swoje pierwsze mieszkanie i powoli zaczęła na nim zarabiać.

 

Dana Bull od początku wiedziała, jaki jest jej cel. Zainwestowała w pierwszy lokal mieszkalny i od razu zaczęła go wynajmować, początkowo nie myśląc o tym, by stworzyć z tego swój sposób na biznes. Szybko okazało się jednak, że osiągany przez nią dochód przekracza jej początkowe oczekiwania. Dana nie zdecydowała się jednak na bezmyślne wydawanie zarobionych pieniędzy. Wszystko dokładnie zaplanowała. Zaczęła powoli inwestować w kolejne nieruchomości, dzięki czemu dziś może pochwalić się statusem właściciela aż kilkunastu lokali przeznaczonych do wynajęcia. Dzięki swojemu sprytowi dołączyła do grona najbogatszych młodych ludzi na świecie. Sama jednak przyznaje, że było to dziełem przypadku.

 

W wieku dwudziestu dwóch lat Dana Bull tak naprawdę nie miała pojęcia o tym, czym jest inwestowanie w nieruchomości. Wszystko działo się w jej życiu bardzo spontanicznie. Jako że akurat dysponowała większą ilością gotówki i przeczytała o tym, że warto zainwestować ją w nieruchomość, namówiła do realizacji planów swojego chłopaka i tym sposobem oboje stali się właścicielami pierwszego mieszkania. Od razu zaczęli je wynajmować. W późniejszym okresie, gdy dorabiali się coraz większych pieniędzy, kupowali kolejne mieszkania i oferowali je potencjalnym najemcom. W tym momencie biznes się kręci, a para staje się coraz bogatsza. Nie był to jednak wyłącznie łut szczęścia.

Mimo iż niektórzy twierdzą, że Dana Bull osiągnęła wszystko wyłącznie dzięki totalnemu przypadkowi, to jednak kobieta odpiera te ataki. Sama przyznaje, że jej początki nie były wcale łatwe. Wyłącznie dzięki swojej determinacji udało jej się osiągnąć to wszystko, czym może pochwalić się dziś.