Menu

Kolorowe obuwie zimowe

12 grudnia 2018 - Moda
Kolorowe obuwie zimowe

Biało-czarne stylizacje są niemodne, podobnie jak dodatki utrzymane w takiej kolorystyce. Ubrania powinny  mówić o nas jak najwięcej, natomiast biel i czerń nie są odpowiednim źródłem przekazu. Oczywiście biznesowe spotkania czy praca w firmach, w których panuje sztywny dress code wymagają zachowania takich barw w zakładanym stroju, natomiast jeżeli sytuacja nas nie zobowiązuje, warto urozmaicić codzienne stylizacje. Pierwsze skrzypce powinien grać kolor, który doda całości energii i przykuje uwagę. Co więcej nie chodzi tylko o ubrania, ale kolor należy stosować w dodatkach jakimi są torebka, kolczyki czy buty. Niezwykłą rzadkością jest noszenie obuwia zimowego w żywych kolorach, ale warto to zmienić. Postaw na kolorowe kozaki tej zimy!

Kozaki za kolano

Dla kobiet, które ewidentnie nie przepadają za nakładaniem rajstop nawet wtedy, gdy temperatury na zewnątrz osiągają minusowe temperatury, wartościowym rodzajem obuwia będą kozaki za kolano sięgające nawet do połowy łydki. Dopasowane kozaki okalające nogi na całej długości świetnie je wyeksponują, a połączona z nimi krótka spódniczka i futerko wykonane ze sztucznej skóry stworzy interesujący zestaw. Należy pamiętać o kolorze, a w tym sezonie kozaki o fioletowej, musztardowo-żółtej, niebieskiej czy czerwonej barwie są totalnie na czasie. Warto zadbać też o torebkę, która wcale nie musi być w takim samym odcieniu jak buty, może za to nawiązywać do kolorowego elementu znajdującego się na wzorze spódnicy czy kolczykach. Istotne jest, by całość była spójna i dobrana według własnego upodobania.

Śniegowce- element sportowej stylizacji

Buty o sportowym kroju, na grubej podeszwie i ocieplane, to śniegowce, które warto założyć nie tylko na wyjazd w góry, ale będą odpowiednie również wśród miejskiej dżungli. Niezwykle ciekawym obuwiem dla odważnych są buty marki Moon Boot, które przypominają element ubioru astronautów. Są to śniegowce z wysoką i szeroką cholewką z bardzo nienaturalnie pogrubionym obszarem stopy. Zdecydowaną zaletą tego obuwia jest wygoda i ciepło. Stopy nie zmarzną nawet przy 30-sto stopniowym mrozie, a co więcej, dostępne są w różnorakich kolorach i wzorach.