Menu

Monitorowanie swojej floty z systemem DBK Fleet Management

15 września 2021 - Nowe technologie
Monitorowanie swojej floty z systemem DBK Fleet Management

Biznes firmy przewozowej pędzi równie szybko co jest samochody ciężarowe, dlatego nie zawsze da się przewidzieć i czuwać nad każdym detalem. Jednak złożenie broni nic nie da – trzeba walczyć na różne sposoby i próbować wyłapać jak najwięcej usterek, dat serwisowych, ubezpieczeń i swoich kierowców z samochodami na czele. Aby dobrze zorganizować te czynności każdemu przedsiębiorcy przyda się pomocna dłoń, która wykona za niego część roboty w sposób perfekcyjny. Czymś takim może być autorskie oprogramowanie DBK Fleet Management, które wyniesie rentowność każdej firmy przewozowej na wyższy poziom

 

DBK Fleet Management – same zalety z użytkowania!

System ten jest iście perfekcyjnym wyborem, który będzie zarządzać firmą dbając o każdy, nawet najdrobniejszy mankament. Chroni przed karami pieniężnymi, i oszczędza na paliwie sprawiając, że zyski podnoszą się praktycznie natychmiastowo. Do jego najważniejszych cech należeć będzie:

-Zbyt duże wydatki na paliwo? System pomoże zlokalizować najbardziej rozrzutnych kierowców analizując ich spalania na poszczególnych odcinkach trasy co będzie mogło rzucić światło na jego styl jazdy i ocenić, czy tak wysokie wyniki są naprawdę potrzebne. Przecież paliwo obecnie jest tak bardzo drogie, że każdy jego litr jest na wagę złota

-Porządek w papierach – z systemem DBK Fleet Management nie dotrzymanie terminów ubezpieczeń i przeglądów nie będzie miało miejsca. System informuje o zbilżających się datach sprawiając, że zdąży się zrobić wszystko na czas i uniknie nieprzyjemnych kar finansowych w trakcie kontroli!

-Czas pracy kierowców obliczony co do sekundy! Zdalne sczytywanie momentu, w którym kierowca powinien zrobić sobie przerwę czasem może zawieść, dlatego też DBK Fleet Management precyzyjnie oceni moment, w którym należy udać się na odpoczynek.

-Bezpieczeństwo na każdym kilometrze – system nawigacji informuje kierownika o  pozycji swojego samochodu z kierowcą na trasach sprawiając, że nawet w wyniku niespodziewanej kradzieży odnalezienie swojego pojazdu może być natychmiastowe.

– Niesłuszne odszkodowania? – nigdy więcej! Profesjonalne systemy wielu ciężarówek bywają wyłączanie przez kierowców, a przez to może dochodzić do groźnych stłuczek. Dlatego w razie debaty o odszkodowanie system będzie wiedział czy kierowca jechał zgodnie z wytycznymi, czy jednak nie.

Zobacz również: System telematyczny – DBK

Wnioski

Zapobieganie na każdym kroku ewentualnym niedociągnięciom jest dużo lepsze, a przede wszystkim tańsze niż cały proces ich leczenia. Dlatego też wybranie systemu DBK Fleet Management do swojej firmy wydaje się niezwykle interesujące – na pewno każdy przedsiębiorca będzie zachwycony.