Menu

Rejs statkiem po rzece – pomysł na wyjątkowe spędzenie imprezy

25 stycznia 2022 - Hobby
Rejs statkiem po rzece – pomysł na wyjątkowe spędzenie imprezy

W dzisiejszych czasach coraz trudniej zaskoczyć swoich gości przebiegiem imprezy. Ciągle oklepane imprezy w popularnych miejscach jak bary czy kluby stają się po prostu nudne. Impreza na statku to coś, co zorganizowało bardzo mało osób. Dlatego warto jest wpaść na ten wspaniały pomysł przed wszystkimi i właśnie tam zorganizować swój event. Połączenie zwiedzania miasta z perspektywy rzeki przez nie przepływającej wraz z udogodnieniami może być niezwykle ciekawą formą spędzenia wolnego czasu.

 

Wieczór kawalerski na statku? To możliwe!

Przykładem imprezy, która może być z powodzeniem zorganizowana na statku jest wieczór kawalerski. To ostatni wieczór wolności w życiu przyszłego pana młodego, dlatego dobrze aby był wyjątkowy! Ekipa Boatparty organizuje rejsy statkiem po rzece w największych miastach Polski więc wystarczy udać się do jednego z nich i wynająć dla siebie statek. Wiele osób wybiera popularny paintball czy kręgle, lecz nic nie da takich wspomnień jak rejs statkiem. Połączy on zwiedzanie miasta wraz z imprezą dając wszystkim gościom ogromny poziom satysfakcji.

Wieczór kawalerski z definicji jest dość imprezową chwilą. Wiele osób myśli, że statek nie jest przystosowany do takich szaleństw. Jednak rejs wyposażony jest w wiele udogodnień, które sprostają nawet najbardziej wybrednym klientom. Są nimi:

-Stały dostęp do alkoholu w postaci barmana; barman przygotuje napoje alkoholowe dla każdego z uczestników! Dzięki niemu goście nie będą siedzieć ,,o suchym pysku” co jest na wieczorze kawalerskim niedopuszczalne.

-Miejsce do tańca; dla miłośników tanecznej zabawy wygospodarowano również część pokładu na taką ewentualność. Dostępność DJ-a podnosi jakość imprezy tanecznej – wraz z klubowymi światłami tworzy idealna atmosferę do zabawy przy najlepszych hitach muzycznych puszczanych z silnych głośników – całe miasto będzie mogło usłyszeć, że to właśnie na pokładzie statku odbywa się wieczór kawalerski.

-Catering – w trakcie imprezy aby nie opaść z sił powinno się skonsumować jakiś posiłek. Na pokładzie statku dostępny jest rozpalony grill na którym będzie smażyć się mięso z przekąskami – nikt nie wyjdzie głodny!

 

Podsumowanie

Impreza na statku to niekonwencjonalna metoda spędzenia wieczoru kawalerskiego, która będzie mogła zostać zapamiętana na zawsze! Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia fotorelacji i krótkiego filmiku, który przypomni o całym wydarzeniu w przyszłości. To wszystko dostępne jest wraz z pomocą ekipy Boatparty!