Menu

Samochody dostawcze idealne dla kurierów

19 września 2021 - Nowe technologie
Samochody dostawcze idealne dla kurierów

Kurierzy do osoby, które od rana do wieczora spełniają swoje obowiązki dostarczając paczki do swoich klientów w wyznaczone do tego miejsca. Jest to ciężka praca, która wymaga przede wszystkim bezawaryjnych samochodów, które nie zawiodą w żadnych warunkach. Dla nich liczy się przede wszystkim czas – mają go i tak bardzo mało, a dodatkowe awarie i jazda po mechanikach na pewno przysporzyłaby wiele problemów. Zakup nowych samochodów ciężarowych byłby z perspektywy kuriera idealny, ale wiele przedsiębiorców z pewnością nie dałby rady włożyć tak dużych pieniędzy w nowe samochody. Zostaje kredyt z odsetkami, ale stanowi to obciążenie na bardzo długi czas i nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić. Dlatego dobrym wyjściem z sytuacji jest zakup używanego samochodu ciężarowego od pewnego dealera rekompensując sobie cenę w stosunku do jakości.

 

GIELDADBK – sprawdzony dealer samochodów używanych

Niezawodne, proste i funkcjonalne samochody, które pomieszczą dużą ilość paczek na raz są poszukiwane przez każdego kuriera. Dodatkowo aspekt niezawodności i wszystko będzie perfekcyjnie. Tak się składa, że GIELDADBK posiada wszystkie te wymogi. Podczas zakupów samochodów w tej firmie kurierzy mogą mieć pewność, że samochody, które kupują są nie tylko ładne z zewnątrz, ale także wewnątrz. Jest tak gdyż przed każdym zakupem przechodzą one rygorystyczne testy jakościowe przeprowadzane przez najdokładniejszych mechaników grupy DBK. Sprawdzają oni wszystkie najbardziej zużywające się elementy wewnętrzne samochodów i ewentualnie dokonują potrzebnych wymian aby zapewnić samochodom bezawaryjność. Na końcu zostaje ostateczny test jakim jest jazda próbna, dzięki której można ocenić, czy samochód jest na pewno w pełni sprawny. Po tych wszystkich procesach dopiero GIELDADBK wystawia samochody dostawcze na sprzedaż mając pewność, że nie przysporzą kłopotów żadnemu klientowi.

 

GIELDADBK na rynku od wielu lat

Kurierzy zdecydowanie mogą powierzyć swoje zaufanie samochodom pochodzącym od strony GIELDADBK. Cała Grupa DBK znajduje się na rynku już od wielu wielu lat dlatego też znają potrzeby przedsiębiorców dostarczających określone materiały od podszewki. Ostatnim co chciałyby uczynić byłoby. Wiele usług dostępnych jest na stronie internetowej i z pewnością większe firmy kurierskie też mogą być zainteresowane tematem – dodatkowe naczepy i przyczepy zapewnią większą ładowność przy solidnych i zmniejszenie ilości wielu kursów co spowoduje większą ekonomię co przełoży się na korzyść dla firmy.