Menu

Serwetki ślubne

2 lipca 2019 - Porady ślubne
Serwetki ślubne

Ślub to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla państwa młodych, ale także dla ich rodziców i najbliższych. Jak wiadomo, obchodzi się je raz w życiu i warto zadbać o to, aby stało się niezapomniane. Decydujemy się na różne ciekawe rozwiązania. Staramy się zaskoczyć i zaimponować naszym gościom. Jest to coś naturalnego.

 

Chcemy, aby był to czas, który pozostanie na zawsze w naszych pamięciach. Wybieramy orkiestrę, DJ’a lub jakiś zespół. Wynajmujemy salę, catering, decydujemy się na odpowiednie wystroje, a także wybieramy menu oraz co najważniejsze, strój, w którym przejdziemy przez całą tą uroczystość. Warto jednak dopilnować wszelkich szczegółów, tak, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.Co za tym idzie, również to z kim i gdzie będzie siedział powinniśmy zaplanować. Ale to nie wszystko, serwetki ślubne, które przyozdobią nasz stół, powinny mieć odpowiedni kolor, a także muszą został idealnie wkomponowane. Metod składania jest wiele i tutaj wszystko zależy przede wszystkim od tego, co życzą sobie państwo młodzi. Dominujące kolory przeważnie, to beże, biele,ecri, szarości, lekkie brązy, ale możemy także zdecydować się na dodatki w postaci jakiś zdobień czy wszywek. Jest to bardzo popularne i ciekawe. Raczej nie wybiera się mocnych kolorów. W głównej mierze i tak ostateczną decyzję podejmują państwo młodzi. Liczne kwiaty, wystroje, to wszystko trzeba idealnie zgrać.

 

Złote akcenty bardzo często wyglądają naprawdę zniewalająco na stole i pasują do większości stylizacji, które zdecydujemy się zastosować podczas naszego przyjęcia weselnego. Pamiętajmy jednak, że najważniejsi podczas tego wydarzenia są państwo młodzi oraz to, aby dobrze się bawić i ten czas pozostał na zawsze w naszej pamięci.