Menu

Sklep z akcesoriami dla kaletników CraftPoint

10 września 2021 - Hobby
Sklep z akcesoriami dla kaletników CraftPoint

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko o dobrego dostawce artykułów kaletniczych. Osoby, które zajmują się wyrobem ręcznie wykonywanej galanterii skórzanej bardzo cierpią i narzekają, że nie mają skąd zamawiać dla siebie skór i narzędzi potrzebnych do pracy. Craftpoint to sklep, który powstał z pasji – tworzą go osoby, które znają się na rzeczy i rozumieją ten ból. Stworzyli więc miejsce w którym od ręki znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria, materiały i narzędzia potrzebne do spełnienia swoich skórzanych projektów.

Takie podejście do tematu buduje zaufanie – osoby zarządzające sklepem Craftpoint same korzystają z dostępnych na stronie garbowanych naturalnie bydlęcych skór czy narzędzi do tworzenia swoich projektów.

 

Sprawdź: https://craft-point.com/

 

Dostępny asortyment

Na sklepie internetowym można znaleźć szeroką gamę produktów, które wspomogą każdego kaletnika. Najważniejszym jest dobrze dobrana skóra. Dostępne są skóry bydlęce garbowane roślinnie – występują w różnych rozmiarach od 1,2mm do 5mm grubości. W zależności od grubości skóry będzie ona dopasowana do wyrobu innych projektów. Te najcieńsze służą do wykonywania dodatków do zamków lub cienkich skórzanych woreczków. Pośrednie służą do wykonywania pasków czy portfeli, natomiast te najgrubsze do wykonywania trwałych torebek i toreb, które mogą być obciążone solidnym ciężarem. Ważne aby nie pękły stąd grubsza skóra, która jest o wiele bardziej wytrzymała.

Dodatkowo narzędzia takie jak młotki szewskie, igły do szycia czy też narzędzia do wycinania skóry są niezwykle ważne w procesie produkcji. To dzięki nim zapewnia się precyzje konkretnych ruchów dzięki czemu stworzenie ładnego, symetrycznego produktu jest możliwe.

Na koniec – farby i wykończenia do skór, aby ograniczyć ryzyko jej zniszczenia z czasem. Po aplikacji odpowiednich środków uzyska się pewność co do wytrzymałości powierzchni skóry.

 

Podsumowanie

Craftpoint to istny raj dla miłośnika kaletnictwa, który znajdzie tam wszystko czego potrzebuje. Jakość produktów to najważniejsza cecha, którą Craftpoint prezentuje.